Kvalitní počítačová síť ve zdravotnictví musí splňovat přísnější standardy a klade se mnohem vyšší důraz na stabilitu, rychlost a zabezpečení sítě.

Zálohování

Menší ordinace

Pro menší ordinace je cenově dostupné a kvalitní řešení NAS server se síťovým připojením. NAS server dodáváme standardně s 8 TB disky, zrcadlené, které dostačují pro provoz ordinace na několik let.

Doporučujeme kvalitní NAS servery Synology

Sdružené ordinace a kliniky

Pro vyšší provoz v ordinacích je nutné pořídit výkonné řešení s možností připojit zařízení na 1 Gbps Ethernet. Dražší, avšak velmi spolehlivou volbou jsou servery a datové pole od výrobců DELL nebo Supermicro se zárukou NBD. Servery a datové pole již vyžadují pravidelnou správu administrátorem.

dell server


 

Výpočetní výkon

Pro správné fungování 3D rentgenů je nutné do ordinace pořídit počítač, který výkonnově dokáže spočítat zobrazení snímků v přijatelné době. Minimální a doporučenou konfiguraci počítače specifikuje výrobce 3D rentgenu.

Pro efektivní práci v ordinaci doporučujeme herní počítače značky DELL, řady Alienware, které jsou uzpůsobeny pro vysoký výkon zpracování obrazu..

dell ordinace

 


Síťové prvky

Do zubařských ordinací rádi umísťujeme switche a routery značek Cisco a Hewlett Packard, které se vyznačuji vysokou stabilitou a možností širokého nastavení pro případný další rozvoj sítě.

cisco switch


Další zařízení

Vaše ordinace můžeme rozšířit o pokladní systémy, EET pokladny nebo zavedení eReceptu. Do čekáren i do ordinací můžeme instalovat kamerový systém se záznamem. Pro sdružené ordinace a kliniky nabízíme také docházkové systémy založené na ID kartách, RFID čipech nebo na biometrických udajích.

 

Napište nám
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.